SERVİS HİZMETİ

Dünyanın en güvenli ve konforlu otomobillerinden biri olarak kabul edilen Volvo otomobil sahibi olmak bir ayrıcalıktır. Başka bir ayrıcalık da Volvo'nuzun periyodik bakım ve onarımının, yetkili servis EVO'ya yaptırılmasıdır.

1996'dan bu yana İstanbul Maslak’da sizlere hizmet veren “EVO”; “Tam Yetkili Servis” belgesi ve “VOLVO Onaylı Kaporta ve Boya Merkezi” sertifikasına sahiptir. Deneyimli personeli ve kaliteli hizmetiyle Volvo'nuzun ihtiyaçlarını ileri teknolojinin sunduğu olanaklarla karşılamaktadır. Amacımız, rahat bir mekanda Volvo'nuzu en kısa sürede size teslim etmektir. Randevu almanız, bekleme sürenizi kısaltacaktır.

EVO, zorunlu olduğunuz için değil bizi tercih ettiğinizde yaşayacağınız rahatlığı ve güveni düşünerek gelebileceğiniz bir servis anlayışının oluşmasını sağlamaktadır. Gelin Volvo'nuzun anahtarını Evo'ya emanet edin. Tamamen klimatize edilmiş bekleme salonunda kahvenizi yudumlayın. Uzmanlarımız gerekli bakımları yaparken, gazete ve dergileri karıştırın, televizyon seyredin ya da bilardo oynayın. İsterseniz Volvo'nuz üzerinde yapılan çalışmayı bekleme salonumuzdan izleyin.

Bu deneyimi yaşadığınızda göreceksiniz ki EVO sektörde tanınan bir markadır.

RANDEVU AL

BOYA VE KAPORTA HİZMETİ

Günlük hayatta kazalar kaçınılmaz. Bu tatsızlıkların sonucunda aracınızın formunu kaybetmesi ya da şasesinin eğilmesi artık canınızı sıkmayacak çünkü EVO, aracınızı ilk günkü görünümüne ve güvenlik seviyesine kavuşturma garantisi veriyor.

Nasıl mı yapıyoruz ?

Malzeme kalitesini herhangi bir ısıl işlem uygulayarak bozmuyoruz. Çünkü ısıl işleme tabi tutulan şasenin çelik yapısı bozulur ve aracınızın güvenlik seviyesi düşer.

RANDEVU AL

AKSESUAR

Yaşam tarzınıza veya kişisel zevkinize uygun olarak, EVO VOLVO dan temin edebileceğiniz orijinal VOLVO aksesuarları ile otomobilinizi kişiselleştirebilirsiniz.

RANDEVU AL

YEDEK PARÇA

EVO VOLVO tüm Türkiye çapında en geniş orijinal VOLVO yedek parça stoğuna sahip firmadır. Aracınızın modeli ne olursa olsun ihtiyacınız olan yedek parçayı en kısa sürede temin edebilirsiniz.

En uygun fiyat ile en yüksek kalitedeki yedek parçaları arzu ederseniz perakende veya toptan olarakta satın alabilirsiniz.

Tüm yedek parça ihtiyaçlarınız için EVO tek adresinizdir.

RANDEVU AL

HASAR YÖNETİMİ

Aracınızdan bir süreliğine mahrum kalmak ve onu eski çekiciliğine kavuşturmak için uğraşmak zaten yeterince sıkıcı değil mi? Bir de bunun üzerine sigorta takibi gibi sıkıcı bir işlemin daha eklendiğini düşünün… Artık bunu düşünmenize gerek yok, gerekli belgeleri hasar danışmanımıza iletmeniz yeterli. Biz sizin adınıza anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketiyle gerekli takibatı yaparız.

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ SİGORTA ŞİRKETLERİ:

AK SİGORTA
ALLIANZ SİGORTA
ANADOLU SİGORTA
AXA SİGORTA
DOĞA SİGORTA
DUBAI STARR SİGORTA
ERGO SİGORTA
EUREKO SİGORTA
GENERALİ SİGORTA
GULF SİGORTA
GROUPAMA SİGORTA
GÜNEŞ SİGORTA
HALK SİGORTA
HDI SİGORTA
KORU SİGORTA
MAPFRE SİGORTA
RAY SİGORTA
SOMPO JAPAN SİGORTA
UNICO SİGORTA
ZURİCH SİGORTA

Listenin en güncel hali ve listede olmayan sigorta şirketleri ile ilgili olarak lütfen hasar danışmanımız ile irtibata geçiniz.

Hasar Danışmanı

Hasan Ünsal
212- 286 66 66 (144 dahili)
hasan.unsal@evooto.com.tr

RANDEVU AL